Kartaltepe klima servis firması, Kartaltepe klima servisi ücret bedeli, Kartaltepe klima servis şirketleri, Kartaltepe klima servis ustası, Kartaltepe klima yedek parçası, Kartaltepe klima tamir servisi, Kartaltepe ucuz klima servisi, Kartaltepe ikinci el klima satmak istiyorum, Kartaltepe klima parçası, Kartaltepe klima ustası, Kartaltepe kurumsal klima servisi, Kartaltepe klima teknik servisi, Kartaltepe klima servisi ücretleri, Kartaltepe klima montajı, Kartaltepe en iyi klima servisi, Kartaltepe klima demontaj, Kartaltepe klima periyodik bakımı, Kartaltepe klima servisleri, Kartaltepe klima servisi.

Bakırköy Kartaltepe klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Bakırköy ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Bakırköy Kartaltepe merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Kartaltepe ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Kartaltepe kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Bakırköy Kartaltepe klimacı olarak Bakırköy ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Kartaltepe klima arızası, Kartaltepe klima montaj servisi, Kartaltepe klima montaj, Kartaltepe klima servisi fiyat listesi, Kartaltepe klima özel servisi, Kartaltepe ikinci el klima alanlar, Kartaltepe klima teknik bakımı, Kartaltepe klima bakımı, Kartaltepe klima servis şirketi, Kartaltepe ikinci el klima alan yerler, Kartaltepe uygun klima servisi, Kartaltepe klima sökümü, Kartaltepe klima servisi fiyatları, Kartaltepe klima bakım servisi, Kartaltepe klima servis firmaları, Kartaltepe özel klima servisi, Kartaltepe klima servis ustaları, Kartaltepe klima tamiri, Kartaltepe eski klima servisi.