Bakırköy Kartaltepe klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Bakırköy ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Bakırköy Kartaltepe merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Kartaltepe klima montaj servisi, Kartaltepe klima servis ustaları, Kartaltepe klima özel servisi, Kartaltepe klima arızası, Kartaltepe ikinci el klima alan yerler, Kartaltepe eski klima servisi, Kartaltepe ikinci el klima alanlar, Kartaltepe klima bakım servisi, Kartaltepe özel klima servisi, Kartaltepe klima montaj, Kartaltepe klima servis şirketi, Kartaltepe uygun klima servisi, Kartaltepe klima sökümü, Kartaltepe klima teknik bakımı, Kartaltepe klima servisi fiyat listesi, Kartaltepe klima bakımı, Kartaltepe klima servisi fiyatları, Kartaltepe klima tamiri, Kartaltepe klima servis firmaları.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Kartaltepe ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Kartaltepe klima servisi ücretleri, Kartaltepe klima demontaj, Kartaltepe klima tamir servisi, Kartaltepe klima teknik servisi, Kartaltepe klima servisi ücret bedeli, Kartaltepe klima servisleri, Kartaltepe ikinci el klima satmak istiyorum, Kartaltepe klima ustası, Kartaltepe klima servis ustası, Kartaltepe klima servis firması, Kartaltepe klima parçası, Kartaltepe ucuz klima servisi, Kartaltepe klima montajı, Kartaltepe kurumsal klima servisi, Kartaltepe klima servis şirketleri, Kartaltepe en iyi klima servisi, Kartaltepe klima periyodik bakımı, Kartaltepe klima yedek parçası, Kartaltepe klima servisi.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Kartaltepe kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Bakırköy Kartaltepe klimacı olarak Bakırköy ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.