Basınköy klima tamir servisi, Basınköy klima demontaj, Basınköy kurumsal klima servisi, Basınköy klima montajı, Basınköy klima servis şirketleri, Basınköy klima servisi, Basınköy klima servisi ücret bedeli, Basınköy klima yedek parçası, Basınköy klima ustası, Basınköy en iyi klima servisi, Basınköy klima teknik servisi, Basınköy ikinci el klima satmak istiyorum, Basınköy ucuz klima servisi, Basınköy klima servisi ücretleri, Basınköy klima servis firması, Basınköy klima periyodik bakımı, Basınköy klima parçası, Basınköy klima servisleri, Basınköy klima servis ustası.

Bakırköy Basınköy klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Bakırköy ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Bakırköy Basınköy merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Basınköy ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Basınköy kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Bakırköy Basınköy klimacı olarak Bakırköy ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Basınköy eski klima servisi, Basınköy özel klima servisi, Basınköy uygun klima servisi, Basınköy klima tamiri, Basınköy ikinci el klima alan yerler, Basınköy klima montaj, Basınköy klima servisi fiyatları, Basınköy klima servisi fiyat listesi, Basınköy klima servis ustaları, Basınköy klima montaj servisi, Basınköy klima özel servisi, Basınköy klima bakımı, Basınköy klima teknik bakımı, Basınköy klima servis firmaları, Basınköy klima sökümü, Basınköy klima bakım servisi, Basınköy ikinci el klima alanlar, Basınköy klima servis şirketi, Basınköy klima arızası.