Bahçelievler Yenibosna klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Bahçelievler ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Bahçelievler Yenibosna merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Yenibosna ikinci el klima alanlar, Yenibosna klima servisi fiyatları, Yenibosna klima servis firmaları, Yenibosna klima tamiri, Yenibosna klima arızası, Yenibosna klima bakım servisi, Yenibosna eski klima servisi, Yenibosna ikinci el klima alan yerler, Yenibosna klima servisi fiyat listesi, Yenibosna özel klima servisi, Yenibosna klima montaj, Yenibosna uygun klima servisi, Yenibosna klima servis şirketi, Yenibosna klima montaj servisi, Yenibosna klima teknik bakımı, Yenibosna klima servis ustaları, Yenibosna klima bakımı, Yenibosna klima özel servisi, Yenibosna klima sökümü.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Yenibosna ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Yenibosna klima servis şirketleri, Yenibosna klima servisleri, Yenibosna kurumsal klima servisi, Yenibosna klima servis ustası, Yenibosna klima demontaj, Yenibosna klima servisi, Yenibosna klima parçası, Yenibosna klima servisi ücretleri, Yenibosna klima tamir servisi, Yenibosna klima yedek parçası, Yenibosna ikinci el klima satmak istiyorum, Yenibosna klima montajı, Yenibosna ucuz klima servisi, Yenibosna klima periyodik bakımı, Yenibosna klima ustası, Yenibosna klima servisi ücret bedeli, Yenibosna klima teknik servisi, Yenibosna klima servis firması, Yenibosna en iyi klima servisi.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Yenibosna kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Bahçelievler Yenibosna klimacı olarak Bahçelievler ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.