Ünverdi en iyi klima servisi, Ünverdi klima teknik servisi, Ünverdi klima yedek parçası, Ünverdi klima servis şirketleri, Ünverdi klima tamir servisi, Ünverdi kurumsal klima servisi, Ünverdi klima servis ustası, Ünverdi klima ustası, Ünverdi klima servisleri, Ünverdi klima periyodik bakımı, Ünverdi klima servisi, Ünverdi klima servisi ücret bedeli, Ünverdi klima servisi ücretleri, Ünverdi klima montajı, Ünverdi ucuz klima servisi, Ünverdi ikinci el klima satmak istiyorum, Ünverdi klima demontaj, Ünverdi klima parçası, Ünverdi klima servis firması.

Bahçelievler Ünverdi klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Bahçelievler ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Bahçelievler Ünverdi merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Ünverdi ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Ünverdi kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Bahçelievler Ünverdi klimacı olarak Bahçelievler ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Ünverdi klima bakım servisi, Ünverdi klima arızası, Ünverdi klima montaj servisi, Ünverdi klima servis firmaları, Ünverdi klima servis ustaları, Ünverdi klima servisi fiyat listesi, Ünverdi ikinci el klima alanlar, Ünverdi klima bakımı, Ünverdi klima özel servisi, Ünverdi ikinci el klima alan yerler, Ünverdi eski klima servisi, Ünverdi klima montaj, Ünverdi klima teknik bakımı, Ünverdi uygun klima servisi, Ünverdi klima tamiri, Ünverdi klima servis şirketi, Ünverdi özel klima servisi, Ünverdi klima servisi fiyatları, Ünverdi klima sökümü.