Bahçelievler Siyavuşpaşa klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Bahçelievler ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Bahçelievler Siyavuşpaşa merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Siyavuşpaşa klima sökümü, Siyavuşpaşa klima tamiri, Siyavuşpaşa ikinci el klima alanlar, Siyavuşpaşa klima servis firmaları, Siyavuşpaşa ikinci el klima alan yerler, Siyavuşpaşa uygun klima servisi, Siyavuşpaşa klima teknik bakımı, Siyavuşpaşa klima bakımı, Siyavuşpaşa klima servis şirketi, Siyavuşpaşa klima servis ustaları, Siyavuşpaşa klima montaj, Siyavuşpaşa klima arızası, Siyavuşpaşa eski klima servisi, Siyavuşpaşa klima bakım servisi, Siyavuşpaşa özel klima servisi, Siyavuşpaşa klima servisi fiyatları, Siyavuşpaşa klima montaj servisi, Siyavuşpaşa klima özel servisi, Siyavuşpaşa klima servisi fiyat listesi.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Siyavuşpaşa ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Siyavuşpaşa klima servisi, Siyavuşpaşa kurumsal klima servisi, Siyavuşpaşa ucuz klima servisi, Siyavuşpaşa klima servisleri, Siyavuşpaşa klima demontaj, Siyavuşpaşa klima ustası, Siyavuşpaşa klima tamir servisi, Siyavuşpaşa klima yedek parçası, Siyavuşpaşa en iyi klima servisi, Siyavuşpaşa klima servis şirketleri, Siyavuşpaşa klima parçası, Siyavuşpaşa klima servisi ücret bedeli, Siyavuşpaşa klima montajı, Siyavuşpaşa klima servis firması, Siyavuşpaşa klima periyodik bakımı, Siyavuşpaşa klima servis ustası, Siyavuşpaşa klima servisi ücretleri, Siyavuşpaşa klima teknik servisi, Siyavuşpaşa ikinci el klima satmak istiyorum.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Siyavuşpaşa kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Bahçelievler Siyavuşpaşa klimacı olarak Bahçelievler ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.