Bahçelievler Kuleli klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Bahçelievler ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Bahçelievler Kuleli merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Kuleli klima bakım servisi, Kuleli eski klima servisi, Kuleli klima servisi fiyat listesi, Kuleli klima servisi fiyatları, Kuleli klima arızası, Kuleli ikinci el klima alan yerler, Kuleli klima tamiri, Kuleli ikinci el klima alanlar, Kuleli klima montaj, Kuleli klima servis firmaları, Kuleli uygun klima servisi, Kuleli özel klima servisi, Kuleli klima bakımı, Kuleli klima özel servisi, Kuleli klima montaj servisi, Kuleli klima servis ustaları, Kuleli klima sökümü, Kuleli klima teknik bakımı, Kuleli klima servis şirketi.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Kuleli ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Kuleli klima demontaj, Kuleli klima yedek parçası, Kuleli klima servisi ücret bedeli, Kuleli klima servis şirketleri, Kuleli klima ustası, Kuleli klima periyodik bakımı, Kuleli ikinci el klima satmak istiyorum, Kuleli ucuz klima servisi, Kuleli klima montajı, Kuleli kurumsal klima servisi, Kuleli klima parçası, Kuleli klima teknik servisi, Kuleli en iyi klima servisi, Kuleli klima tamir servisi, Kuleli klima servisi, Kuleli klima servisi ücretleri, Kuleli klima servisleri, Kuleli klima servis firması, Kuleli klima servis ustası.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Kuleli kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Bahçelievler Kuleli klimacı olarak Bahçelievler ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.