İletişim: 0 (212) 451 01 34

Bahçelievler Klima Servisi

Bahçelievler Klima Servisi

Firmamız, Bahçelievler’de klima servisi verirken en gelişmiş ekipmanlarla size hizmet sunmaktadır. Duvar tipi klimalardan salon tipi klimalara kadar tüm türlerde arıza çözümü gerçekleştirmekteyiz. Bireysel taleplerde (ev, ofis, büro vs.) veya kurumsal taleplerde (restaurant, fabrika, kamu kurumları, iş merkezleri, tiyatro, AVM, vs.) en uygun servis hizmetini Bahçelievler‘de vermekteyiz.

Bahçelievler Vestel, Fujitsu, Samsung, Beko, Mitsubishi, Carrier, Bosch, Airfel, Arçelik, Demirdöküm, Vaillant, Siemens, Panasonic, LG, Alarko, Sanyo, Ariston, Baymak, Toshiba, Sharp, General Electric klima servisi, bakım, arıza ve montaj teknik servis hizmeti vermektedir.

(Bahçelievler) Klima Servisi Okyanus Servis tarafından haftanın 7 günü verilen bir teknik hizmettir. Personellerimiz klima montaj, onarım, bakım ve parça değişiminde her marka ve model konusunda eğitimlidir. Bu çalışmaları yetkili ve bilgili şirketlere yaptırmanız önemle tavsiye edilir. Çünkü Bahçelievler Klima Servisi hizmeti (Mitsubishi, Arçelik, Beko, Bosch, Carrier, Daikin, Sharp, General, Sigma, Panasonic, Airfel, DemirDöküm, LG, Midea, Siemens, Toshiba, Vestel, Ferroli, Alarko, Baymak vs.) marka teknolojilerini bilmeden bilinçsiz bir şekilde gerçekleşirse daha büyük bir soruna yol açabilir. Özellikle periyodik bakımlarda bizim sıkça rastladığımız bir durumdur.

Yetkili Klima Servisi Bahçelievler

Kullanmakta olduğunuz klimanın markasına göre yetkili klima servisi Bahçelievler hizmetimizle ilgili detaylı bilgiyi müşteri temsilcilerimizden öğrenebilirsiniz.

Bahçelievler Klima Servisleri

Sürekli kullanılan cihazlarda klima bakımı sıklıkla gerekmektedir. Özellikle endüstriyel alanlarda yüksek kapasiteli klimalarda bakım ihtiyacı daha fazladır.

Klima Bakım Servisi Bahçelievler

Personellerimiz, siz değerli müşterilerimizden gelen hizmet taleplerine uygun olarak klima bakım servisi gerçekleştirmektedir.

Bahçelievler’de bulunan mahallelere hizmet sunmaktayız.

  • Bahçelievler Cumhuriyet Mahallesi Klima Servisi
  • Bahçelievler Çobançeşme Mahallesi Klima Servisi
  • Bahçelievler Fevzi Çakmak Mahallesi Klima Servisi
  • Bahçelievler Hürriyet Mahallesi Klima Servisi
  • Bahçelievler Kocasinan Mahallesi Klima Servisi
  • Bahçelievler Siyavuşpaşa Mahallesi Klima Servisi
  • Bahçelievler Soğanlı Mahallesi Klima Servisi
  • Bahçelievler Şirinevler Mahallesi Klima Servisi
  • Bahçelievler Yenibosna Mahallesi Klima Servisi
  • Bahçelievler Zafer Mahallesi Klima Servisi

Bahçelievler Klima Bakım Fiyatları

Okyanus servis olarak en uygun fiyat en en kaliteli hizmet vermekteyiz. Klima bakım fiyatlarımız klima türü, modeli ve arıza durumuna göre değişmektedir. Bahçelievler Klima servis fiyatlarımızı öğrenmek için firmamızı arayınız.

Klima Teknik Bakımı Bahçelievler

Ev, işyeri, iş merkezleri, fabrikalar gibi birçok alanda klimalar aktif olarak kullanılmaktadır. Klima kullanımında doğru montaj yapıldıktan sonra uzun bir dönem arıza vermesi beklenmez. Montajı yapılırken yapılacak hatalar veya yanlış yere yapılacak yerleştirmeler sonucunda klimanızdan verim alamazsınız.

Servis Hizmeti verdiğimiz bazı klima markaları:

Airfel DemirDöküm Vestel
Alarko Samsung Protherm
Auer Ferroli Buderus
General Bosch Siemens
Mitsubishi Arçelik LG
Panasonic Daikin Toshiba
Sharp Beko Midea
Sigma Carrier Baymak

İstanbul Avrupa Yakasında hizmet sunduğumuz ilçeleri:

Arnavutköy Avcılar Bağcılar Bahçelievler
Bakırköy Başakşehir Bayrampaşa Beşiktaş
Beylikdüzü Beyoğlu Büyükçekmece Esenler
Esenyurt Eyüp Fatih Gaziosmanpaşa
Güngören Kağıthane Küçükçekmece Sarıyer
Sultangazi Şişli Zeytinburnu

Bahçelievler Klima Periyodik Bakımı

Firmamız merkezi ve bireysel tüm klima çeşitlerinde periyodik bakım hizmeti vermektedir.

Okyanus Klima

Okyanus Bahçelievler Klima Servisi, İstanbul Bahçelievler’de bulunan şubesi ile Avrupa Yakasında tüm ilçelere hizmet vermektedir. Ev, ofis, işyeri mağaza, büro, fabrika gibi birçok kapalı alanda klima servisi Bahçelievler hizmet vermekteyiz.

Bahçelievler Klima Servisi şirketleri arasında Okyanus Servis olarak bizi tercih etmeniz için firmamızdan referanslar ve hizmet kalitemizle ilgili detaylı bilgiyi öğrenebilirsiniz. Firmamız size en kaliteli hizmeti en uygun fiyattan vermek için vardır. Bu prensip ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Çobançeşme Cumhuriyet Fevzi Çakmak
Hürriyet Kocasinan Siyavuşpaşa
Soğanlı Şirinevler Yenibosna
İletişim: Telefon: +90 (212) 451 01 34 GSM: +90 (537) 796 20 12
Website: http://www.okyanusservis.com
Email: okyanusteknikservis@gmail.com