Çobançeşme klima parçası, Çobançeşme klima servis şirketleri, Çobançeşme en iyi klima servisi, Çobançeşme klima yedek parçası, Çobançeşme klima tamir servisi, Çobançeşme klima periyodik bakımı, Çobançeşme klima servis ustası, Çobançeşme ikinci el klima satmak istiyorum, Çobançeşme klima servisleri, Çobançeşme klima teknik servisi, Çobançeşme klima montajı, Çobançeşme klima servis firması, Çobançeşme klima servisi, Çobançeşme klima servisi ücretleri, Çobançeşme kurumsal klima servisi, Çobançeşme klima demontaj, Çobançeşme klima servisi ücret bedeli, Çobançeşme klima ustası, Çobançeşme ucuz klima servisi.

Bahçelievler Çobançeşme klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Bahçelievler ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Bahçelievler Çobançeşme merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Çobançeşme ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Çobançeşme kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Bahçelievler Çobançeşme klimacı olarak Bahçelievler ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Çobançeşme klima bakım servisi, Çobançeşme klima servisi fiyatları, Çobançeşme klima servis firmaları, Çobançeşme uygun klima servisi, Çobançeşme ikinci el klima alan yerler, Çobançeşme klima tamiri, Çobançeşme özel klima servisi, Çobançeşme klima servis şirketi, Çobançeşme klima montaj servisi, Çobançeşme klima arızası, Çobançeşme klima servis ustaları, Çobançeşme klima bakımı, Çobançeşme ikinci el klima alanlar, Çobançeşme klima servisi fiyat listesi, Çobançeşme klima teknik bakımı, Çobançeşme eski klima servisi, Çobançeşme klima özel servisi, Çobançeşme klima montaj, Çobançeşme klima sökümü.