Camlıkahve klima servis şirketleri, Camlıkahve en iyi klima servisi, Camlıkahve klima servis ustası, Camlıkahve ucuz klima servisi, Camlıkahve ikinci el klima satmak istiyorum, Camlıkahve klima parçası, Camlıkahve klima yedek parçası, Camlıkahve klima ustası, Camlıkahve klima servis firması, Camlıkahve klima montajı, Camlıkahve klima teknik servisi, Camlıkahve klima servisi ücret bedeli, Camlıkahve klima servisi, Camlıkahve klima servisleri, Camlıkahve klima periyodik bakımı, Camlıkahve kurumsal klima servisi, Camlıkahve klima servisi ücretleri, Camlıkahve klima tamir servisi, Camlıkahve klima demontaj.

Bahçelievler Camlıkahve klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Bahçelievler ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Bahçelievler Camlıkahve merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Camlıkahve ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Camlıkahve kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Bahçelievler Camlıkahve klimacı olarak Bahçelievler ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Camlıkahve klima tamiri, Camlıkahve klima servisi fiyatları, Camlıkahve klima servisi fiyat listesi, Camlıkahve ikinci el klima alanlar, Camlıkahve klima sökümü, Camlıkahve klima arızası, Camlıkahve klima özel servisi, Camlıkahve özel klima servisi, Camlıkahve eski klima servisi, Camlıkahve uygun klima servisi, Camlıkahve klima servis şirketi, Camlıkahve klima servis ustaları, Camlıkahve klima montaj servisi, Camlıkahve klima teknik bakımı, Camlıkahve klima servis firmaları, Camlıkahve klima bakım servisi, Camlıkahve ikinci el klima alan yerler, Camlıkahve klima bakımı, Camlıkahve klima montaj.