Yüzyıl klima demontaj, Yüzyıl en iyi klima servisi, Yüzyıl klima servisi, Yüzyıl klima yedek parçası, Yüzyıl klima montajı, Yüzyıl klima servis şirketleri, Yüzyıl klima servis firması, Yüzyıl klima teknik servisi, Yüzyıl ikinci el klima satmak istiyorum, Yüzyıl klima tamir servisi, Yüzyıl ucuz klima servisi, Yüzyıl klima periyodik bakımı, Yüzyıl klima parçası, Yüzyıl klima servis ustası, Yüzyıl klima servisleri, Yüzyıl klima ustası, Yüzyıl kurumsal klima servisi, Yüzyıl klima servisi ücret bedeli, Yüzyıl klima servisi ücretleri.

Bağcılar Yüzyıl klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Bağcılar ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Bağcılar Yüzyıl merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Yüzyıl ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Yüzyıl kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Bağcılar Yüzyıl klimacı olarak Bağcılar ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Yüzyıl klima servisi fiyat listesi, Yüzyıl özel klima servisi, Yüzyıl klima sökümü, Yüzyıl ikinci el klima alanlar, Yüzyıl klima bakım servisi, Yüzyıl klima özel servisi, Yüzyıl klima tamiri, Yüzyıl klima servis firmaları, Yüzyıl klima teknik bakımı, Yüzyıl klima servis ustaları, Yüzyıl uygun klima servisi, Yüzyıl klima servis şirketi, Yüzyıl klima arızası, Yüzyıl eski klima servisi, Yüzyıl klima montaj, Yüzyıl ikinci el klima alan yerler, Yüzyıl klima montaj servisi, Yüzyıl klima bakımı, Yüzyıl klima servisi fiyatları.