Bağcılar Yıldıztepe klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Bağcılar ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Bağcılar Yıldıztepe merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Yıldıztepe ikinci el klima alan yerler, Yıldıztepe klima tamiri, Yıldıztepe klima servis ustaları, Yıldıztepe klima montaj, Yıldıztepe uygun klima servisi, Yıldıztepe eski klima servisi, Yıldıztepe klima bakım servisi, Yıldıztepe ikinci el klima alanlar, Yıldıztepe klima servis şirketi, Yıldıztepe klima teknik bakımı, Yıldıztepe özel klima servisi, Yıldıztepe klima sökümü, Yıldıztepe klima bakımı, Yıldıztepe klima servisi fiyatları, Yıldıztepe klima arızası, Yıldıztepe klima servisi fiyat listesi, Yıldıztepe klima özel servisi, Yıldıztepe klima montaj servisi, Yıldıztepe klima servis firmaları.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Yıldıztepe ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Yıldıztepe klima servisi ücret bedeli, Yıldıztepe klima ustası, Yıldıztepe kurumsal klima servisi, Yıldıztepe klima servis firması, Yıldıztepe klima servis ustası, Yıldıztepe en iyi klima servisi, Yıldıztepe klima parçası, Yıldıztepe klima servisi, Yıldıztepe klima teknik servisi, Yıldıztepe ikinci el klima satmak istiyorum, Yıldıztepe klima yedek parçası, Yıldıztepe klima servis şirketleri, Yıldıztepe klima tamir servisi, Yıldıztepe ucuz klima servisi, Yıldıztepe klima demontaj, Yıldıztepe klima montajı, Yıldıztepe klima periyodik bakımı, Yıldıztepe klima servisi ücretleri, Yıldıztepe klima servisleri.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Yıldıztepe kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Bağcılar Yıldıztepe klimacı olarak Bağcılar ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.