Yıldıztepe klima teknik servisi, Yıldıztepe klima servisi ücret bedeli, Yıldıztepe klima tamir servisi, Yıldıztepe klima yedek parçası, Yıldıztepe klima periyodik bakımı, Yıldıztepe klima servisi ücretleri, Yıldıztepe klima servisleri, Yıldıztepe ikinci el klima satmak istiyorum, Yıldıztepe klima servis şirketleri, Yıldıztepe klima montajı, Yıldıztepe klima parçası, Yıldıztepe klima servis ustası, Yıldıztepe klima ustası, Yıldıztepe klima demontaj, Yıldıztepe kurumsal klima servisi, Yıldıztepe klima servis firması, Yıldıztepe ucuz klima servisi, Yıldıztepe klima servisi, Yıldıztepe en iyi klima servisi.

Bağcılar Yıldıztepe klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Bağcılar ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Bağcılar Yıldıztepe merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Yıldıztepe ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Yıldıztepe kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Bağcılar Yıldıztepe klimacı olarak Bağcılar ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Yıldıztepe klima servisi fiyat listesi, Yıldıztepe ikinci el klima alan yerler, Yıldıztepe klima tamiri, Yıldıztepe özel klima servisi, Yıldıztepe klima montaj, Yıldıztepe klima bakım servisi, Yıldıztepe klima servisi fiyatları, Yıldıztepe uygun klima servisi, Yıldıztepe eski klima servisi, Yıldıztepe klima servis firmaları, Yıldıztepe klima sökümü, Yıldıztepe klima teknik bakımı, Yıldıztepe ikinci el klima alanlar, Yıldıztepe klima özel servisi, Yıldıztepe klima montaj servisi, Yıldıztepe klima servis ustaları, Yıldıztepe klima arızası, Yıldıztepe klima bakımı, Yıldıztepe klima servis şirketi.