Yenimahalle klima ustası, Yenimahalle klima servisi ücret bedeli, Yenimahalle en iyi klima servisi, Yenimahalle klima parçası, Yenimahalle klima servisleri, Yenimahalle klima periyodik bakımı, Yenimahalle klima servisi ücretleri, Yenimahalle klima demontaj, Yenimahalle klima montajı, Yenimahalle klima yedek parçası, Yenimahalle klima tamir servisi, Yenimahalle klima servis firması, Yenimahalle klima servis şirketleri, Yenimahalle ikinci el klima satmak istiyorum, Yenimahalle klima teknik servisi, Yenimahalle klima servisi, Yenimahalle ucuz klima servisi, Yenimahalle kurumsal klima servisi, Yenimahalle klima servis ustası.

Bağcılar Yenimahalle klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Bağcılar ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Bağcılar Yenimahalle merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Yenimahalle ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Yenimahalle kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Bağcılar Yenimahalle klimacı olarak Bağcılar ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Yenimahalle ikinci el klima alan yerler, Yenimahalle özel klima servisi, Yenimahalle klima servisi fiyatları, Yenimahalle klima bakımı, Yenimahalle eski klima servisi, Yenimahalle klima tamiri, Yenimahalle klima sökümü, Yenimahalle klima servis şirketi, Yenimahalle klima servisi fiyat listesi, Yenimahalle uygun klima servisi, Yenimahalle klima bakım servisi, Yenimahalle klima montaj servisi, Yenimahalle klima montaj, Yenimahalle klima arızası, Yenimahalle klima özel servisi, Yenimahalle klima servis ustaları, Yenimahalle klima teknik bakımı, Yenimahalle klima servis firmaları, Yenimahalle ikinci el klima alanlar.