Yavuzselim klima ustası, Yavuzselim klima demontaj, Yavuzselim klima servis şirketleri, Yavuzselim klima servisi ücretleri, Yavuzselim klima montajı, Yavuzselim kurumsal klima servisi, Yavuzselim klima teknik servisi, Yavuzselim klima servisi ücret bedeli, Yavuzselim klima periyodik bakımı, Yavuzselim klima servis firması, Yavuzselim en iyi klima servisi, Yavuzselim ikinci el klima satmak istiyorum, Yavuzselim klima yedek parçası, Yavuzselim klima tamir servisi, Yavuzselim ucuz klima servisi, Yavuzselim klima parçası, Yavuzselim klima servisleri, Yavuzselim klima servis ustası, Yavuzselim klima servisi.

Bağcılar Yavuzselim klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Bağcılar ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Bağcılar Yavuzselim merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Yavuzselim ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Yavuzselim kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Bağcılar Yavuzselim klimacı olarak Bağcılar ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Yavuzselim klima montaj, Yavuzselim klima servis firmaları, Yavuzselim klima montaj servisi, Yavuzselim klima servis ustaları, Yavuzselim klima özel servisi, Yavuzselim ikinci el klima alanlar, Yavuzselim özel klima servisi, Yavuzselim klima sökümü, Yavuzselim eski klima servisi, Yavuzselim klima tamiri, Yavuzselim ikinci el klima alan yerler, Yavuzselim klima servisi fiyat listesi, Yavuzselim uygun klima servisi, Yavuzselim klima arızası, Yavuzselim klima servis şirketi, Yavuzselim klima bakımı, Yavuzselim klima teknik bakımı, Yavuzselim klima bakım servisi, Yavuzselim klima servisi fiyatları.