Bağcılar Yavuzselim klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Bağcılar ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Bağcılar Yavuzselim merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Yavuzselim uygun klima servisi, Yavuzselim özel klima servisi, Yavuzselim klima montaj servisi, Yavuzselim klima teknik bakımı, Yavuzselim klima servisi fiyat listesi, Yavuzselim klima montaj, Yavuzselim eski klima servisi, Yavuzselim klima bakım servisi, Yavuzselim klima sökümü, Yavuzselim klima servisi fiyatları, Yavuzselim klima servis şirketi, Yavuzselim klima servis firmaları, Yavuzselim ikinci el klima alan yerler, Yavuzselim klima bakımı, Yavuzselim klima tamiri, Yavuzselim klima arızası, Yavuzselim klima özel servisi, Yavuzselim klima servis ustaları, Yavuzselim ikinci el klima alanlar.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Yavuzselim ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Yavuzselim klima servis şirketleri, Yavuzselim klima montajı, Yavuzselim klima teknik servisi, Yavuzselim klima servisi ücretleri, Yavuzselim klima periyodik bakımı, Yavuzselim klima servisi ücret bedeli, Yavuzselim klima demontaj, Yavuzselim klima servisi, Yavuzselim kurumsal klima servisi, Yavuzselim en iyi klima servisi, Yavuzselim klima tamir servisi, Yavuzselim klima servisleri, Yavuzselim klima ustası, Yavuzselim klima parçası, Yavuzselim klima yedek parçası, Yavuzselim klima servis ustası, Yavuzselim ikinci el klima satmak istiyorum, Yavuzselim ucuz klima servisi, Yavuzselim klima servis firması.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Yavuzselim kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Bağcılar Yavuzselim klimacı olarak Bağcılar ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.