Bağcılar Fevzi Çakmak klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Bağcılar ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Bağcılar Fevzi Çakmak merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Fevzi Çakmak ikinci el klima alan yerler, Fevzi Çakmak klima montaj servisi, Fevzi Çakmak klima servis ustaları, Fevzi Çakmak eski klima servisi, Fevzi Çakmak klima servis firmaları, Fevzi Çakmak ikinci el klima alanlar, Fevzi Çakmak klima servisi fiyatları, Fevzi Çakmak klima arızası, Fevzi Çakmak klima bakım servisi, Fevzi Çakmak özel klima servisi, Fevzi Çakmak klima tamiri, Fevzi Çakmak klima servis şirketi, Fevzi Çakmak uygun klima servisi, Fevzi Çakmak klima teknik bakımı, Fevzi Çakmak klima montaj, Fevzi Çakmak klima servisi fiyat listesi, Fevzi Çakmak klima sökümü, Fevzi Çakmak klima özel servisi, Fevzi Çakmak klima bakımı.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Fevzi Çakmak ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Fevzi Çakmak klima servisleri, Fevzi Çakmak klima servisi, Fevzi Çakmak ucuz klima servisi, Fevzi Çakmak klima servisi ücret bedeli, Fevzi Çakmak kurumsal klima servisi, Fevzi Çakmak klima periyodik bakımı, Fevzi Çakmak klima demontaj, Fevzi Çakmak ikinci el klima satmak istiyorum, Fevzi Çakmak klima tamir servisi, Fevzi Çakmak klima servisi ücretleri, Fevzi Çakmak klima teknik servisi, Fevzi Çakmak en iyi klima servisi, Fevzi Çakmak klima ustası, Fevzi Çakmak klima servis ustası, Fevzi Çakmak klima servis firması, Fevzi Çakmak klima yedek parçası, Fevzi Çakmak klima servis şirketleri, Fevzi Çakmak klima parçası, Fevzi Çakmak klima montajı.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Fevzi Çakmak kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Bağcılar Fevzi Çakmak klimacı olarak Bağcılar ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.