Bağcılar Çiftlik klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Bağcılar ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Bağcılar Çiftlik merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Çiftlik özel klima servisi, Çiftlik klima montaj, Çiftlik klima bakımı, Çiftlik klima sökümü, Çiftlik ikinci el klima alanlar, Çiftlik klima özel servisi, Çiftlik klima teknik bakımı, Çiftlik eski klima servisi, Çiftlik klima servis şirketi, Çiftlik klima arızası, Çiftlik uygun klima servisi, Çiftlik ikinci el klima alan yerler, Çiftlik klima servisi fiyatları, Çiftlik klima servis ustaları, Çiftlik klima tamiri, Çiftlik klima montaj servisi, Çiftlik klima servisi fiyat listesi, Çiftlik klima bakım servisi, Çiftlik klima servis firmaları.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Çiftlik ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Çiftlik klima servisleri, Çiftlik klima yedek parçası, Çiftlik klima servis şirketleri, Çiftlik klima servisi, Çiftlik klima montajı, Çiftlik klima servisi ücret bedeli, Çiftlik klima teknik servisi, Çiftlik klima servis ustası, Çiftlik klima ustası, Çiftlik klima parçası, Çiftlik ikinci el klima satmak istiyorum, Çiftlik klima periyodik bakımı, Çiftlik klima servis firması, Çiftlik ucuz klima servisi, Çiftlik kurumsal klima servisi, Çiftlik klima demontaj, Çiftlik klima tamir servisi, Çiftlik en iyi klima servisi, Çiftlik klima servisi ücretleri.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Çiftlik kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Bağcılar Çiftlik klimacı olarak Bağcılar ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.