Yeşilkent klima servisi ücretleri, Yeşilkent klima servisi ücret bedeli, Yeşilkent klima servisleri, Yeşilkent klima yedek parçası, Yeşilkent klima servis ustası, Yeşilkent kurumsal klima servisi, Yeşilkent ucuz klima servisi, Yeşilkent klima demontaj, Yeşilkent klima servis firması, Yeşilkent klima periyodik bakımı, Yeşilkent klima parçası, Yeşilkent klima teknik servisi, Yeşilkent klima montajı, Yeşilkent klima ustası, Yeşilkent klima servisi, Yeşilkent klima servis şirketleri, Yeşilkent ikinci el klima satmak istiyorum, Yeşilkent klima tamir servisi, Yeşilkent en iyi klima servisi.

Avcılar Yeşilkent klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Avcılar ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Avcılar Yeşilkent merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Yeşilkent ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Yeşilkent kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Avcılar Yeşilkent klimacı olarak Avcılar ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Yeşilkent klima bakımı, Yeşilkent ikinci el klima alan yerler, Yeşilkent uygun klima servisi, Yeşilkent klima sökümü, Yeşilkent klima özel servisi, Yeşilkent klima teknik bakımı, Yeşilkent klima tamiri, Yeşilkent klima montaj, Yeşilkent özel klima servisi, Yeşilkent klima bakım servisi, Yeşilkent eski klima servisi, Yeşilkent ikinci el klima alanlar, Yeşilkent klima servis şirketi, Yeşilkent klima servisi fiyatları, Yeşilkent klima servis firmaları, Yeşilkent klima servisi fiyat listesi, Yeşilkent klima arızası, Yeşilkent klima servis ustaları, Yeşilkent klima montaj servisi.