Avcılar Tahtakale klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Avcılar ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Avcılar Tahtakale merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Tahtakale klima servisi fiyat listesi, Tahtakale klima tamiri, Tahtakale eski klima servisi, Tahtakale klima özel servisi, Tahtakale klima bakım servisi, Tahtakale klima bakımı, Tahtakale klima montaj servisi, Tahtakale klima servis şirketi, Tahtakale klima sökümü, Tahtakale klima servisi fiyatları, Tahtakale ikinci el klima alanlar, Tahtakale klima montaj, Tahtakale uygun klima servisi, Tahtakale klima servis firmaları, Tahtakale klima teknik bakımı, Tahtakale ikinci el klima alan yerler, Tahtakale özel klima servisi, Tahtakale klima servis ustaları, Tahtakale klima arızası.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Tahtakale ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Tahtakale klima periyodik bakımı, Tahtakale klima servis şirketleri, Tahtakale klima servisi, Tahtakale klima montajı, Tahtakale kurumsal klima servisi, Tahtakale klima yedek parçası, Tahtakale ikinci el klima satmak istiyorum, Tahtakale klima demontaj, Tahtakale klima servisi ücret bedeli, Tahtakale klima servis ustası, Tahtakale klima servisleri, Tahtakale klima tamir servisi, Tahtakale ucuz klima servisi, Tahtakale klima servis firması, Tahtakale klima parçası, Tahtakale klima ustası, Tahtakale en iyi klima servisi, Tahtakale klima teknik servisi, Tahtakale klima servisi ücretleri.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Tahtakale kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Avcılar Tahtakale klimacı olarak Avcılar ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.