Gümüşpala klima servis ustası, Gümüşpala en iyi klima servisi, Gümüşpala klima servisi ücret bedeli, Gümüşpala klima parçası, Gümüşpala klima servis şirketleri, Gümüşpala ucuz klima servisi, Gümüşpala klima yedek parçası, Gümüşpala klima teknik servisi, Gümüşpala klima demontaj, Gümüşpala klima servisi, Gümüşpala klima servisi ücretleri, Gümüşpala klima ustası, Gümüşpala klima periyodik bakımı, Gümüşpala kurumsal klima servisi, Gümüşpala klima servis firması, Gümüşpala klima servisleri, Gümüşpala klima montajı, Gümüşpala klima tamir servisi, Gümüşpala ikinci el klima satmak istiyorum.

Avcılar Gümüşpala klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Avcılar ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Avcılar Gümüşpala merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Gümüşpala ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Gümüşpala kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Avcılar Gümüşpala klimacı olarak Avcılar ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Gümüşpala klima servisi fiyat listesi, Gümüşpala klima tamiri, Gümüşpala klima bakım servisi, Gümüşpala klima montaj servisi, Gümüşpala klima teknik bakımı, Gümüşpala ikinci el klima alan yerler, Gümüşpala klima arızası, Gümüşpala klima bakımı, Gümüşpala klima servis ustaları, Gümüşpala uygun klima servisi, Gümüşpala klima servis firmaları, Gümüşpala klima servisi fiyatları, Gümüşpala özel klima servisi, Gümüşpala ikinci el klima alanlar, Gümüşpala klima özel servisi, Gümüşpala klima servis şirketi, Gümüşpala klima sökümü, Gümüşpala eski klima servisi, Gümüşpala klima montaj.