Avcılar Denizköşkler klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Avcılar ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Avcılar Denizköşkler merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Denizköşkler klima bakımı, Denizköşkler ikinci el klima alanlar, Denizköşkler klima montaj servisi, Denizköşkler uygun klima servisi, Denizköşkler klima teknik bakımı, Denizköşkler klima tamiri, Denizköşkler klima servis ustaları, Denizköşkler eski klima servisi, Denizköşkler klima arızası, Denizköşkler klima servis firmaları, Denizköşkler özel klima servisi, Denizköşkler klima montaj, Denizköşkler ikinci el klima alan yerler, Denizköşkler klima sökümü, Denizköşkler klima servis şirketi, Denizköşkler klima bakım servisi, Denizköşkler klima özel servisi, Denizköşkler klima servisi fiyat listesi, Denizköşkler klima servisi fiyatları.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Denizköşkler ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Denizköşkler klima servis şirketleri, Denizköşkler klima ustası, Denizköşkler ikinci el klima satmak istiyorum, Denizköşkler kurumsal klima servisi, Denizköşkler klima yedek parçası, Denizköşkler klima servis ustası, Denizköşkler klima servisi, Denizköşkler ucuz klima servisi, Denizköşkler klima tamir servisi, Denizköşkler klima periyodik bakımı, Denizköşkler en iyi klima servisi, Denizköşkler klima servis firması, Denizköşkler klima parçası, Denizköşkler klima servisi ücret bedeli, Denizköşkler klima teknik servisi, Denizköşkler klima servisleri, Denizköşkler klima servisi ücretleri, Denizköşkler klima montajı, Denizköşkler klima demontaj.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Denizköşkler kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Avcılar Denizköşkler klimacı olarak Avcılar ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.