Avcılar Ambarlı klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Avcılar ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Avcılar Ambarlı merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Ambarlı özel klima servisi, Ambarlı ikinci el klima alanlar, Ambarlı klima sökümü, Ambarlı klima tamiri, Ambarlı klima montaj, Ambarlı klima bakımı, Ambarlı klima teknik bakımı, Ambarlı klima montaj servisi, Ambarlı klima servisi fiyatları, Ambarlı uygun klima servisi, Ambarlı klima servisi fiyat listesi, Ambarlı ikinci el klima alan yerler, Ambarlı klima servis firmaları, Ambarlı klima servis ustaları, Ambarlı klima arızası, Ambarlı eski klima servisi, Ambarlı klima servis şirketi, Ambarlı klima bakım servisi, Ambarlı klima özel servisi.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Ambarlı ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Ambarlı klima servis şirketleri, Ambarlı klima servisi ücret bedeli, Ambarlı klima montajı, Ambarlı klima servisleri, Ambarlı klima teknik servisi, Ambarlı ikinci el klima satmak istiyorum, Ambarlı kurumsal klima servisi, Ambarlı klima parçası, Ambarlı klima yedek parçası, Ambarlı ucuz klima servisi, Ambarlı en iyi klima servisi, Ambarlı klima servisi, Ambarlı klima servisi ücretleri, Ambarlı klima periyodik bakımı, Ambarlı klima demontaj, Ambarlı klima tamir servisi, Ambarlı klima ustası, Ambarlı klima servis firması, Ambarlı klima servis ustası.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Ambarlı kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Avcılar Ambarlı klimacı olarak Avcılar ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.